Inactive Autologout (2.0.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Enable
hr: Omogući

en: Login
hr: Prijava

en: Roles
hr: Uloge

en: Session closed for %name.
hr: Sesija zatvorena za %name.

en: Logout
hr: Odjava
