Inactive Autologout (2.0.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Enable
ru: Включить

en: Login
ru: Логин

en: Roles
ru: Роли

en: Timeout value in seconds
ru: Значение тайм-аута в секундах

en: Session closed for %name.
ru: Для %name сессия закрыта.

en: Logout
ru: Выход

en: Must be a number.
ru: Должно быть число.
