Inactive Autologout (2.0.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Login
tr: Giriş

en: Roles
tr: Roller

en: Session closed for %name.
tr: %name oturumu kapatıldı.

en: Logout
tr: Çıkış

en: Must be a number.
tr: Bir sayı olmalı
