Inactive Autologout (3.0.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Enable
da: Aktivér

en: Roles
da: Roller

en: Timeout value in seconds
da: Timeout-værdi i sekunder

en: Session closed for %name.
da: Session lukket for %name.

en: Logout
da: Log ud
