Inactive Autologout (3.0.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Enable
et: Luba

en: Login
et: Sisselogimine

en: Roles
et: Rollid

en: Session closed for %name.
et: Kasutaja %name seanss on lõpetatud.

en: Logout
et: Logi välja
