Inactive Autologout (3.0.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Enable
fa: فعال

en: Login
fa: ورود

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Session closed for %name.
fa: نشست برای %name بسته شد.

en: Logout
fa: خروج
