Inactive Autologout (3.0.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Login
fi: Kirjaudu

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Timeout value in seconds
fi: Aikajakso sekunteina

en: Session closed for %name.
fi: Tunnuksen %name istunto on suljettu.

en: Logout
fi: Kirjaudu ulos
