Inactive Autologout (3.0.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Enable
lt: Įjungti

en: Login
lt: Prisijungti

en: Roles
lt: Rolės

en: Session closed for %name.
lt: %name atsijungė.

en: Logout
lt: Atsijungti
