Inactive Autologout (3.0.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Enable
lv: Iespējot

en: Login
lv: Pieslēgties

en: Roles
lv: Lomas

en: Session closed for %name.
lv: Sesija slēgta lietotājam %name.

en: Logout
lv: Iziet
