Inactive Autologout (3.0.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Enable
pt: Ativar

en: Login
pt: Iniciar sessão

en: Roles
pt: Grupos de utilizador

en: Session closed for %name.
pt: Sessão encerrada para %name.

en: Logout
pt: Terminar sessão
