Inactive Autologout (3.0.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Enable
sk: Povoliť

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Session closed for %name.
sk: Koniec session pre používateľa %name.

en: Logout
sk: Odhlásiť sa
