Inactive Autologout (3.0.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Enable
vi: Bật

en: Login
vi: Đăng nhập

en: Roles
vi: Vai trò

en: Session closed for %name.
vi: Phiên truy cập đã kết thúc của %name.

en: Logout
vi: Thoát
