Inactive Autologout (3.0.1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Enable
cs: Zapnout

en: Login
cs: Přihlásit se

en: Roles
cs: Role

en: Session closed for %name.
cs: Konec session pro %name.

en: Logout
cs: Odhlásit
