Inactive Autologout (3.0.1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Login
el: Είσοδος

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Session closed for %name.
el: Έκλεισε σύνοδος για το λογαριασμό %name.

en: Logout
el: Αποσύνδεση
