Inactive Autologout (3.0.1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Enable
he: הפעלה

en: Login
he: כניסה

en: Roles
he: תפקידים

en: Session closed for %name.
he: יציאה מהמערכת: %name.

en: Logout
he: יציאה
