Inactive Autologout (3.0.1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Enable
hi: सक्रीय करें

en: Login
hi: लॉग-इन करें

en: Roles
hi: भूमिका

en: Session closed for %name.
hi: सदस्य %name के लिये सेशन बंद किया गया है।

en: Logout
hi: लॉग आउट
