Inactive Autologout (3.0.1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Session closed for %name.
hu: %name felhasználó kijelentkezett.

en: Logout
hu: Kijelentkezés
