Inactive Autologout (3.0.1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Enable
it: Abilita

en: Login
it: Accedi

en: Roles
it: Ruoli

en: Session closed for %name.
it: Sessione chiusa per %name.

en: Logout
it: Esci
