Inactive Autologout (3.0.1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Login
nl: Inloggen

en: Roles
nl: Rollen

en: Timeout value in seconds
nl: Timeout-waarde in seconden

en: Session closed for %name.
nl: Sessie gesloten voor %name.

en: Logout
nl: Uitloggen
