Inactive Autologout (3.0.1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Enable
oc: Activar

en: Login
oc: Identificant

en: Roles
oc: Ròtles

en: Session closed for %name.
oc: Session tampada per %name.

en: Logout
oc: Sortir
