Inactive Autologout (3.0.1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Enable
pl: Włącz

en: Login
pl: Zaloguj

en: Roles
pl: Role

en: Session closed for %name.
pl: Zamknięto sesję z użytkownikiem %name.

en: Logout
pl: Wyloguj
