Inactive Autologout (3.0.1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Enable
sv: Aktivera

en: Login
sv: Logga in

en: Roles
sv: Roller

en: Timeout value in seconds
sv: Antal sekunder innan timeout

en: Session closed for %name.
sv: Sessionen avslutad för %name.

en: Logout
sv: Logga ut

en: Auto Logout
sv: Automatisk utloggning
