Inactive Autologout (3.0.1) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Login
uk: Вхід

en: Roles
uk: Ролі

en: Session closed for %name.
uk: Сеанс для користувача %name завершено.

en: Logout
uk: Вихід
