Inactive Autologout (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Enable
fr: Activer

en: Roles
fr: Rôles

en: Timeout value in seconds
fr: Délai d'expiration en secondes

en: Session closed for %name.
fr: Session fermée pour %name.

en: Logout
fr: Déconnexion

en: Auto Logout
fr: Déconnexion automatique
