Inactive User Management (1.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Save
da: Gem

en: Last access
da: Seneste tilgang

en: Last login
da: Seneste login

en: Email subject
da: Email emne

en: Email body
da: Email indhold

en: This field supports tokens. @browse_tokens_link
da: Dette felt understøtter tokens. @browse_tokens_link
