Inactive User Management (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Save
et: Salvesta

en: Last access
et: Viimane külastus

en: Last login
et: Viimane sisselogimine

en: 3 months
et: 3 kuud

en: 6 months
et: 6 kuud

en: 9 months
et: 9 kuud

en: 1 month
et: 1 kuu
