Inactive User Management (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Save
lv: Saglabāt

en: Last access
lv: Piedējās piekļuves laiks

en: Last login
lv: Pēdējā pieslēgšanās

en: 3 months
lv: 3 mēneši

en: 6 months
lv: 6 mēneši

en: 9 months
lv: 9 mēneši

en: Email subject
lv: Epasta temats
