Inactive User Management (1.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Save
oc: Enregistrar

en: Last access
oc: Darrièr accès

en: Last login
oc: Darrièra connexion

en: 3 months
oc: 3 meses

en: 6 months
oc: 6 meses

en: 9 months
oc: 9 meses
