Inactive User Management (1.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Save
uk: Зберегти

en: Last access
uk: Останній доступ

en: Last login
uk: Останній вхід

en: 3 months
uk: 3 місяці

en: 6 months
uk: 6 місяців

en: 9 months
uk: 9 місяців

en: Email subject
uk: Тема електронного листа

en: Email body
uk: Вміст електронного листа

en: 1 month
uk: 1 місяць

en: Inactive user notification
uk: Повідомлення неактивного користувача

en: This field supports tokens. @browse_tokens_link
uk: Це поле підтримує замінники. @browse_tokens_link
