Inactive User Management (1.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Save
hu: Mentés

en: Last access
hu: Utolsó tevékenység

en: Last login
hu: Utolsó bejelentkezés

en: 3 months
hu: 3 hónap

en: 6 months
hu: 6 hónap

en: Email subject
hu: Email tárgya

en: Email body
hu: E-mail törzse

en: 1 month
hu: 1 hónap

en: This field supports tokens. @browse_tokens_link
hu: Ez a mező támogatja a vezérjeleket. @browse_tokens_link
