Inactive User Management (1.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Save
lt: Saugoti

en: Last access
lt: Naudojosi

en: Last login
lt: Paskutinis prisijungimas

en: Email subject
lt: El. pašto tema

en: Inactive user notification
lt: Neaktyvaus nario pranešimas
