Inactive User Management (1.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Save
nl: Opslaan

en: Last access
nl: Laatste toegang

en: Last login
nl: Laatste login

en: Email subject
nl: E-mail onderwerp

en: Email body
nl: E-mailberichttekst

en: 1 month
nl: 1 maand

en: This field supports tokens. @browse_tokens_link
nl: Dit veld ondersteunt tokens. @browse_tokens_link
