Inactive User Management (1.0.0-beta2) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Save
pl: Zapisz

en: Last access
pl: Ostatni dostęp

en: Last login
pl: Ostatnie logowanie

en: 3 months
pl: 3 miesiące

en: Email subject
pl: Temat e-maila

en: 1 month
pl: 1 miesiąc

en: Inactive user notification
pl: Powiadomienie dla nieaktywnego użytkownika
