Inactive User Management (1.0.0-beta2) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Save
ta: சேமி

en: Last access
ta: கடைசி அனுகல்

en: Last login
ta: கடைசியாக நுழைந்தது

en: 3 months
ta: 3 மாதங்கள்

en: 6 months
ta: 6 மாதங்கள்

en: 9 months
ta: 9 மாதங்கள்

en: 1 month
ta: 1 மாதம்
