Inactive User Management (1.0.0-beta3) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Save
fr: Enregistrer

en: Last access
fr: Dernier accès

en: Last login
fr: Dernière connexion

en: 3 months
fr: 3 mois

en: 6 months
fr: 6 mois

en: 9 months
fr: 9 mois

en: Email subject
fr: Sujet du courriel

en: Email body
fr: Corps du courriel

en: 1 month
fr: 1 mois

en: This field supports tokens. @browse_tokens_link
fr: Ce champ prend en charge les tokens. @browse_tokens_link
