Inactive User Management (1.0.0-beta3) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Last access
hi: अंतिम पहुंच

en: Last login
hi: अंतिम लॉगइन

en: 3 months
hi: 3 महीने

en: 6 months
hi: 6 महीने

en: 9 months
hi: 9 महीने
