Inactive User Management (1.0.0-beta3) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Save
mr: संरक्षीत

en: 3 months
mr: ३ महिने

en: 6 months
mr: ६ महिने

en: 9 months
mr: ९ महिने

en: Email subject
mr: ईमेलचा विषय(Subject)
