Inactive User Management (1.0.0-beta3) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Save
vi: Lưu

en: Last access
vi: Lần truy cập cuối

en: Last login
vi: Đăng nhập cuối

en: 3 months
vi: 3 tháng

en: 6 months
vi: 6 tháng

en: 9 months
vi: 9 tháng

en: 1 month
vi: 1 tháng
