Inactive User Management (1.0.0-beta4) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Save
es: Guardar

en: Last access
es: Último acceso

en: Last login
es: Ultima identificación

en: Email subject
es: Asunto del correo electrónico

en: Email body
es: Cuerpo del correo electrónico

en: Default cron handler
es: Manejador de cron por defecto

en: This field supports tokens. @browse_tokens_link
es: Este campo admite tokens. @browse_tokens_link
