Inactive User Management (1.0.0-beta4) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Save
fi: Tallenna

en: Last access
fi: Viimeksi paikalla

en: Last login
fi: Viimeisin kirjautuminen

en: 3 months
fi: 3 kuukautta

en: 6 months
fi: 6 kuukautta

en: Email subject
fi: Sähköpostin otsikko
