Inactive User Management (1.0.0-beta4) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Save
ja: 保存

en: Last access
ja: 前回のアクセス

en: Last login
ja: 最終ログイン

en: Email subject
ja: 件名

en: This field supports tokens. @browse_tokens_link
ja: このフィールドはトークンをサポートしています。 @browse_tokens_link
