Inactive User Management (1.0.0-beta4) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Save
sk: Uložiť

en: Last access
sk: Posledný prístup

en: Last login
sk: Posledné prihlásenie

en: 3 months
sk: 3 mesiace

en: 6 months
sk: 6 mesiacov

en: 9 months
sk: 9 mesiacov

en: 1 month
sk: 1 mesiac

en: This field supports tokens. @browse_tokens_link
sk: Toto pole podporuje tokeny. @browse_tokens_link
