Inactive User Management (1.0.0-beta4) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Last access
te: చివరి దర్శనం

en: Last login
te: చివరి ప్రవేశం

en: 3 months
te: 3 నెలలు

en: 6 months
te: 6 నెలలు

en: 9 months
te: 8 నెలలు
