Inactive User Management (1.0.0-beta4) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Save
tr: Kaydet

en: Last access
tr: Son erişim

en: Last login
tr: Son giriş

en: Email subject
tr: E-posta konusu

en: Email body
tr: E-posta metni

en: 1 month
tr: 1 ay
    @count ay
