Indeed Search (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (62 entries)

en: Date
fa: تاریخ

en: All
fa: همه

en: Location
fa: مکان

en: Israel
fa: اسرائیل

en: New Zealand
fa: نیوزیلند

en: Brazil
fa: برزیل

en: Chile
fa: شیلی

en: Japan
fa: ژاپن

en: Poland
fa: لهستان

en: Portugal
fa: پرتغال

en: Singapore
fa: سنگاپور

en: Turkey
fa: ترکیه

en: Germany
fa: آلمان

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Argentina
fa: آرژانتین

en: Australia
fa: استرالیا

en: Austria
fa: اتریش

en: Bahrain
fa: بحرین

en: Belgium
fa: بلژیک

en: Canada
fa: کانادا

en: China
fa: چین

en: Colombia
fa: کلمبیا

en: Czech Republic
fa: جمهوری چک

en: Denmark
fa: دانمارک

en: Finland
fa: فنلاند

en: France
fa: فرانسه

en: Greece
fa: یونان

en: Hungary
fa: مجارستان

en: India
fa: هندوستان

en: Indonesia
fa: اندونزی

en: Ireland
fa: ایرلند

en: Italy
fa: ایتالیا

en: Korea
fa: کره

en: Kuwait
fa: کویت

en: Luxembourg
fa: لوکزامبورگ

en: Malaysia
fa: مالزی

en: Mexico
fa: مکزیک

en: Netherlands
fa: هلند

en: Norway
fa: نروژ

en: Oman
fa: عمان

en: Pakistan
fa: پاکستان

en: Peru
fa: پرو

en: Philippines
fa: فیلیپین

en: Qatar
fa: قطر

en: Romania
fa: رومانی

en: Russia
fa: روسیه

en: Saudi Arabia
fa: عربستان سعودی

en: South Africa
fa: آفریقای جنوبی

en: Spain
fa: اسپانیا

en: Sweden
fa: سوئد

en: Switzerland
fa: سوئیس

en: Taiwan
fa: تایوان

en: United Arab Emirates
fa: امارات متحده عربی

en: United Kingdom
fa: بریتانیا

en: United States
fa: ایالات متحده آمریکا

en: Venezuela
fa: ونزوئلا

en: Limit
fa: محدوده

en: Query
fa: پرس و جو

en: Hong Kong
fa: هنگ کنگ

en: Keyword
fa: کلید واژه

en: Temporary
fa: موقت

en: Sort By
fa: مرتب کردن بر اساس
