Indeed Search (8.x-1.1) - en to da translation catalogue (37 entries)

en: Date
da: Dato

en: Location
da: Lokation

en: Brazil
da: Brasilien

en: Poland
da: Polen

en: Turkey
da: Tyrkiet

en: Germany
da: Tyskland

en: Australia
da: Australien

en: Austria
da: Østrig

en: Belgium
da: Belgien

en: China
da: Kina

en: Czech Republic
da: Tjekkiet

en: Denmark
da: Danmark

en: France
da: Frankrig

en: Greece
da: Grækenland

en: Hungary
da: Ungarn

en: India
da: Indien

en: Indonesia
da: Indonesien

en: Ireland
da: Irland

en: Italy
da: Italien

en: Netherlands
da: Nederlandene

en: Norway
da: Norge

en: Philippines
da: Filippinerne

en: Romania
da: Rumænien

en: Russia
da: Rusland

en: Saudi Arabia
da: Saudi-Arabien

en: South Africa
da: Sydafrika

en: Spain
da: Spanien

en: Sweden
da: Sverige

en: Switzerland
da: Schweiz

en: United Arab Emirates
da: De Forenede Arabiske Emirater

en: United Kingdom
da: Storbritannien

en: United States
da: USA

en: Limit
da: Grænse

en: Query
da: Forespørgsel

en: Keyword
da: Nøgleord

en: Relevance
da: Relevans

en: Sort By
da: Sortér efter
