Indeed Search (8.x-1.1) - en to gl translation catalogue (41 entries)

en: Date
gl: Data

en: Location
gl: Localización

en: New Zealand
gl: Nova Zelanda

en: Brazil
gl: Brasil

en: Japan
gl: Xapón

en: Poland
gl: Polonia

en: Singapore
gl: Singapur

en: Turkey
gl: Turquía

en: Germany
gl: Alemaña

en: Bahrain
gl: Bahrein

en: Belgium
gl: Bélxica

en: Canada
gl: Canadá

en: Czech Republic
gl: República Checa

en: Denmark
gl: Dinamarca

en: Finland
gl: Finlandia

en: France
gl: Francia

en: Greece
gl: Grecia

en: Hungary
gl: Hungría

en: Ireland
gl: Irlanda

en: Italy
gl: Italia

en: Luxembourg
gl: Luxemburgo

en: Malaysia
gl: Malaisia

en: Mexico
gl: México

en: Netherlands
gl: Holanda

en: Norway
gl: Noruega

en: Peru
gl: Perú

en: Philippines
gl: Filipinas

en: Romania
gl: Romanía

en: Russia
gl: Rusia

en: Saudi Arabia
gl: Arabia Saudita

en: South Africa
gl: África do Sur

en: Spain
gl: España

en: Sweden
gl: Suecia

en: Switzerland
gl: Suíza

en: Taiwan
gl: Taiwán

en: United Arab Emirates
gl: Emiratos Árabes Unidos

en: United Kingdom
gl: Reino Unido

en: United States
gl: Estados Unidos

en: Limit
gl: Límite

en: Query
gl: Consulta

en: Keyword
gl: Chave
