Indeed Search (8.x-1.1) - en to hu translation catalogue (55 entries)

en: Date
hu: Dátum

en: Location
hu: Helyszín

en: Israel
hu: Izrael

en: New Zealand
hu: Új-Zéland

en: Brazil
hu: Brazília

en: Japan
hu: Japán

en: Poland
hu: Lengyelország

en: Portugal
hu: Portugália

en: Singapore
hu: Szingapur

en: Turkey
hu: Törökország

en: Germany
hu: Németország

en: Argentina
hu: Argentína

en: Australia
hu: Ausztrália

en: Austria
hu: Ausztria

en: Bahrain
hu: Bahrein

en: Canada
hu: Kanada

en: China
hu: Kína

en: Colombia
hu: Kolumbia

en: Czech Republic
hu: Csehország

en: Denmark
hu: Dánia

en: Finland
hu: Finnország

en: France
hu: Franciaország

en: Greece
hu: Görögország

en: Hungary
hu: Magyarország

en: Indonesia
hu: Indonézia

en: Ireland
hu: Írország

en: Italy
hu: Olaszország

en: Kuwait
hu: Kuvait

en: Luxembourg
hu: Luxemburg

en: Malaysia
hu: Malajzia

en: Mexico
hu: Mexikó

en: Netherlands
hu: Hollandia

en: Norway
hu: Norvégia

en: Oman
hu: Omán

en: Pakistan
hu: Pakisztán

en: Philippines
hu: Fülöp-szigetek

en: Qatar
hu: Katar

en: Romania
hu: Románia

en: Russia
hu: Oroszország

en: Saudi Arabia
hu: Szaud-Arábia

en: South Africa
hu: Dél-Afrika

en: Spain
hu: Spanyolország

en: Sweden
hu: Svédország

en: Switzerland
hu: Svájc

en: Taiwan
hu: Tajvan

en: United Arab Emirates
hu: Egyesült Arab Emírségek

en: United Kingdom
hu: Egyesült Királyság

en: United States
hu: Egyesült Államok

en: Limit
hu: Korlát

en: Query
hu: Lekérdezés

en: Hong Kong
hu: Hongkong

en: Keyword
hu: Kulcsszó

en: Radius
hu: Sugár

en: Relevance
hu: Relevancia

en: Sort By
hu: Rendezés
