Indeed Search (8.x-1.1) - en to sk translation catalogue (50 entries)

en: Date
sk: Dátum

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Israel
sk: Izrael

en: New Zealand
sk: Nový Zéland

en: Brazil
sk: Brazília

en: Chile
sk: Čile

en: Japan
sk: Japonsko

en: Poland
sk: Poľsko

en: Portugal
sk: Portugalsko

en: Singapore
sk: Singapúr

en: Turkey
sk: Turecko

en: Germany
sk: Nemecko

en: Argentina
sk: Argentína

en: Australia
sk: Austrália

en: Austria
sk: Rakúsko

en: Belgium
sk: Belgicko

en: Canada
sk: Kanada

en: China
sk: Čína

en: Colombia
sk: Kolumbia

en: Czech Republic
sk: Česko

en: Denmark
sk: Dánsko

en: Finland
sk: Fínsko

en: France
sk: Francúzsko

en: Greece
sk: Grécko

en: Hungary
sk: Maďarsko

en: Indonesia
sk: Indonézia

en: Ireland
sk: Írsko

en: Italy
sk: Taliansko

en: Kuwait
sk: Kuvajt

en: Luxembourg
sk: Luxembursko

en: Malaysia
sk: Malajzia

en: Mexico
sk: Mexiko

en: Netherlands
sk: Holandsko

en: Norway
sk: Nórsko

en: Philippines
sk: Filipíny

en: Qatar
sk: Katar

en: Romania
sk: Rumunsko

en: Russia
sk: Rusko

en: Saudi Arabia
sk: Saudská Arábia

en: South Africa
sk: JAR

en: Spain
sk: Španielsko

en: Sweden
sk: Švédsko

en: Switzerland
sk: Švajčiarsko

en: United Arab Emirates
sk: Spojené Arabské Emiráty

en: United Kingdom
sk: Veľká Británia

en: United States
sk: Spojené štáty

en: Query
sk: Dotaz

en: Radius
sk: Polomer

en: Relevance
sk: Relevantnosť

en: Sort By
sk: Triediť podľa
