Indeed Search (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (59 entries)

en: Date
ar: التاريخ

en: All
ar: الكل

en: Location
ar: الموضع

en: Israel
ar: إسرائيل

en: New Zealand
ar: نيوزيلندا

en: Brazil
ar: البرازيل

en: Chile
ar: تشيلي

en: Japan
ar: اليابان

en: Poland
ar: بولندا

en: Portugal
ar: البرتغال

en: Singapore
ar: سنغافورة

en: Turkey
ar: تركيا

en: Germany
ar: ألمانيا

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Argentina
ar: الأرجنتين

en: Australia
ar: أستراليا

en: Austria
ar: النمسا

en: Bahrain
ar: البحرين

en: Belgium
ar: بلجيكا

en: Canada
ar: كندا

en: China
ar: الصين

en: Colombia
ar: كولومبيا

en: Czech Republic
ar: جمهورية التشيك

en: Denmark
ar: الدانمارك

en: Finland
ar: فنلندا

en: France
ar: فرنسا

en: Greece
ar: اليونان

en: Hungary
ar: هنغاريا

en: India
ar: الهند

en: Indonesia
ar: أندونيسيا

en: Ireland
ar: ايرلندا

en: Italy
ar: إيطاليا

en: Kuwait
ar: الكويت

en: Luxembourg
ar: لكسمبورغ

en: Malaysia
ar: ماليزيا

en: Mexico
ar: المكسيك

en: Netherlands
ar: هولندا

en: Norway
ar: النرويج

en: Oman
ar: عمان

en: Pakistan
ar: باكستان

en: Peru
ar: البيرو

en: Philippines
ar: الفليبين

en: Qatar
ar: قطر

en: Romania
ar: رومانيا

en: Russia
ar: روسيا

en: Saudi Arabia
ar: المملكة العربية السعودية

en: South Africa
ar: جنوب أفريقيا

en: Spain
ar: إسبانيا

en: Sweden
ar: السويد

en: Switzerland
ar: سويسرا

en: Taiwan
ar: تايوان

en: United Arab Emirates
ar: الإمارات العربية المتحدة

en: United Kingdom
ar: المملكة المتحدة

en: United States
ar: الولايات المتحدة الأمريكية

en: Venezuela
ar: فنزويلا

en: Limit
ar: حد

en: Query
ar: استفسار

en: Hong Kong
ar: هونغ كونغ

en: Keyword
ar: كلمة مفتاحيّة
